Geleceğin güvencesi sağlam temellere dayalı bir eğitime, eğitim ise öğretmene dayalıdır
Anasayfa Yaşam Yemek
Yemek

Keyf-i Yemek

Uluslar arası ve Türkiye kalite standartlarında üretim ve servis yapan KEYF-İ YEMEK ISO 9001:2000, TS EN 22000, Gıda Üretim ve Gıda Sicil sertifikalarına sahiptir.

Keyf-i Yemek kalite yönetim sistemi standart gereklilikleri doğrultusunda menü planlama aşamasından başlayarak, yemeğin sunulması ve sonrasında örnek numunelerin saklanmasına kadar tüm süreç kurallara bağlanmıştır.

Yemekhanelerde kullanılan hammaddeler Türkiye’nin en seçkin firmalarından tedarik edilir ve tedarikçiler rutin kontrollere tabii tutulur.

Menüler mevsimin sebze ve meyvelerine göre sağlıklı ve dengeli beslenme prensipleri çerçevesinde ve günlük kalori ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hazırlanır. Menülerin damak zevki kadar gözede hitap etmesi için görsel anlamda doyurucu olasına özen gösterilir.

Yemeklerde kalp ve damar sağlığı bakımından olumsuz etkileri olan tere yağ ve margarin gibi katı yağlar kesinlikle kullanılmaz. Bunların yerine bitkisel kaynaklı sıvı yağlar (ayçiçeği yağ, mısır özü, zeytinyağı ) kullanılır.

Kullanmış olduğumuz tüm gıda ürünleri tamamen günlük tazeliktedir ve yemekhanemizde dondurucu soğuk hava depoları kesinlikle kullanılmamaktadır.

Belirtmek istediğimiz en önemli hizmetimiz ise fabrikasyon değil ev yemekleri hizmetleri vermiş olmamızdır.

Firma, sıhhi ve hijyenik koşullarda pişirilen yemeği belirtilen saatlerde servise sunmaktadır.Dilerseniz Sağlık Bakanlığı onaylı Polikarbon Tabldot tabakları ile ve ya porselen tabaklar ile servis yapılmaktadır.

Taşıma yemek hizmetimin de kullanılan tüm malzemeler sağlık bakanlığı prosedürlerine uygundur
Tüm hakları saklıdır / info@ozdenbogazicikoleji.k12.tr

MarblingWeb Tasarım
MW - MarblingWeb Design

özel özden koleji değirmendere gölcük kocaeli,gölcük özel ortaokulu,kocaeli özel ortaokulu,değirmendere özel kolej,kocaeli özel koleji,izmit özel kolej,özden koleji,boğaziçi koleji değirmendere gölcük